“yetenekli ve tecrübeli kadrosu” 	“yetenekli ve tecrübeli kadrosu” 	“yetenekli ve tecrübeli kadrosu” 	“yetenekli ve tecrübeli kadrosu”
KURUMSAL > TARİHÇE

HIZLI ÜRÜN ARAMA

Ürün adı, OEM No ve Ürün Kodu’na göre hızlı arama yapabilirsiniz.

Kauçuk Sanayii  Hayvancılık Turizm ve Inşaat Ticaret A.Ş. 1970 yılında kurulmuştur.İzmir  Kemalpaşa’da  25.000 m2'si kapalı olmak üzere yaklaşık 50.000 m2 alana ulaşmıştır. Şirket büyümesini sürdürmektedir.
 
Kauçuk Sanayii;

  • ISO 9001-2000 ve TSE kalite standartlarını etkin olarak uygulamakta, 
  • En son teknolojiler ile donatılmış yeni fabrikaya sahip olup gerek kimyasal ve gerekse fiziksel analizler için yüksek seviyede gelişmiş bir laboratuvarı bulunmakta, 
  • Deneyimli teknik personel ve geniş bir kalite ekibi ile çalışmaktadır.


KAUÇUK SANAYİİ otomotiv ve endüstri sektörlerine 1970’den beri kauçuk hortum,metal-kauçuk parçalar ve profiller üretirken kaliteden ödün vermeden ürününü zamanında teslim eden ve iş desteğini müşterilerinden hiçbir zaman esirgemeyen dünya çapında lider kuruluşlar arasındadır.

Kuruluşundan bu yana müşterilerine yüksek kaliteyi sunabilmek için her zaman ilerici olmayı ve sürekli iyileştirmeyi kendisine amaç edinmiş;bunun içinde tesisini ileri teknoloji sistemleri ve makinelerle donatmıştır.

%40’dan fazla üretimini Avrupa’da OEM ve diğer önemli şirketlere ihraç eden KAUÇUK SANAYİİ, müşterileri tarafından kalitesi,zamanında teslimi ve daimi desteğinden dolayı yıllardır takdir edilmiştir.

Kalitesini daha ileriye taşıma ve müşteri memnuniyetini sağlama misyonu içinde,KAUÇUK SANAYİİ Türkiye ve uluslararası alanda geçerli olan kalite sertifikalarını almıştır.
 
KAUÇUK SANAYİİ yüksek teknolojisi sayesinde; örgülü ya da örgüsüz su, hava, yağ ve benzin hortumları, kauçuk veya metal kauçuk pres parçaları, tek veya çoklu sertlikte floklu veya floksuz, isteğe göre içi metal şeritli profilleri en iyi şekilde imal edebilmektedir.